Papildomos vertės sukūrimas  

Norėdami pasiūlyti išskirtinę gyvenimo kokybę „Skandinavijos alėjos“ gyventojams, mes apgalvojome ir pasirūpinome viskuo, ko gali prireikti kuriant ypatingus namus ir investavome į kvartalo aplinką ir infrastruktūrą daugiau nei 450 000 eurų. 

Vertinant bendras investicijas kiekvieno kvartalo sklypo pridėtinė vertė siekia:

16961 €  

Išvystėme infrastruktūrą ir sukūrėme laisvalaikio zonas  

Švarus ir lygus asfaltuotas kelias iki pat namų bei apšviesti pasivaikščiojimų takai užtikrina komfortišką ir patogų gyvenimą. Kruopščiai suplanuotos ir įrengtos laisvalaikio erdvės su vaikų žaidimų aikštele, iškylų zona su laužaviete - maloniam ir aktyviam laisvalaikiui.

6131 €  

Sklypą paruošėme statyboms   

Nužymėti sklypo ribas, išlyginti sklypo reljefą, pašalinti augalinį dirvožemio sluoksnį, išrauti namo statybai trukdančius krūmus ir medžius - darbai, kurių neturėsite imtis norėdami pradėti statybos darbus.

575 €  

Įrengėme miesto inžinerinius tinklus

Didžiausią dalį investicijų į projektą sudaro kvartalo inžinerinių tinklų įrengimas. Vandentiekio, nuotekų šalinimo, elektros ir dujų įvadai yra išvedžioti visoje kvartalo teritorijoje, tad liko tik mažas žingsnelis - komunikacijas atvesti iki būsimų namų slenksčio.

6755 €  

1000 €  

Pasirūpinome gyventojų privatumu ir saugumu

Nuo gatvės gyvenvietė atskirta medine tvora, suprojektuoti automatiniai įvažiavimo vartai bei apsaugos stebėjimo sistema. Atėjus valstybinei šventei nereikės skubėti iškelti, o vakare nuleisti vėliavos – Lietuvos istorinė Vyčio vėliava plevėsuodama pasitinka visus įvažiuojančius į kvartalą.

2500 €  

Sutaupytas laikas ir pinigai dėl masto ekonomijos

Jeigu perkate sklypą be komunikacijų ir išvystytos infrastruktūros dar prieš pradedant statybos darbus reikės rūpintis įvairiais papildomais tinklų projektais ir leidimais. Svarbu tinkamai įvertinti visų šių darbų terminus ir kaštus, kadangi savarankiškam darbų atlikimui reikės gerokai daugiau laiko ir pastangų. 

Monika Andžejevska

+370 656 76449

monika.a@balticam.lt

Artūras Ananičius

+370 630 24866 

arturas@balticam.lt

Sekite mus:

Gauti kvartalo įrengimo techninį aprašą:
  • fb logo