Skandinavijos Alėja  

Tai vieta, kur Jūsų svajonių namai taps realybe, o jūs įsikursite taip, kaip visada troškote.

Svajonės

Vieni svajoja apie vakarus pirtyje ar apie savo kieme kepamą šviežią, sultingą maistą, apie vietą kur galima užauginti pačias skaniausias braškes, turėti savo privačią erdvę ar būti gražios gamtos apsuptyje, kvėpuoti šviežiu oru, o tuo pačiu – turėti galimybę greitai pasiekti miesto centrą ar kitas Vilniaus miesto vietas. Skandinavijos alėjoje –  turėsite viską ko reikia, kad net ir skirtingos svajonės būtų įgyvendintos.

Laisvė kurti

Norėdami prisidėti prie Jūsų svajonių namų kūrimo apgalvojome ir pasirūpinome viskuo, ko gali prireikti, jums suteikdami laisvę ir malonumą kurti savo namus tokius, apie kokius svajojate.

Komunikacijos

Mūsų tikslas – kad Jūsų namų jaukumo kūrimas būtų sklandus ir lengvas, todėl pasirūpinome visomis svarbiausiomis miesto komunikacijomis – vanduo, nuotekos, elektra, dujos – visi pagrindiniai įvadai šalia jūsų svajonių namų slenksčio. Jūsų laukia – tik malonūs rūpesčiai - nuspręsti kokio dydžio terasa bus ar kokius baldus pirksite į ją. Tad laiką, skirtą inžineriniams techniniams sprendimams, galėsite skirti savo naujo būsto idėjų, projekto, išplanavimo, interjero ar terasos paieškoms.

Infrastruktūra

Žinome kaip svarbu iki svajonių namų grįžti patogiai ir švariai, o kelio nelygumai neturi trukdyti mėgautis šia kelione.

Asfaltas

Nusprendėme, kad asfaltuotas, lygus kelias kvartale ir iki jo, jums bus kaip komplimentas nuo mūsų – švariam ir komfortabiliam gyvenimui. Važiuojant iš miesto centro net nepajusit kaip atsidūrėte savo svajonių namuose, nes iki namų bus tik asfaltuotas, patogus kelias.

Pasivaikščiojimai

Maloniems pasivaikščiojimams kvartale suformavome šaligatvius bei apsodinome žemaūgiais medžiais, kad kelionės iki namų, parko ar lankant kaimynus – būtų iš tiesų jaukios ir malonios.

Privatumas ir komfortas

Jums svarbu, kad Skandinavijos alėjos kvartale, kur kursite savo svajonių namus jaustumėtės visapusiškai gerai, todėl mes suprojektavome įvažiavimą į kvartalą, kuris yra su mediniais automatiniais vartais, kvartalą nuo gatvės atskyrėme medine tvora, o vėlyvi pasivaikščiojimai su šeima bus jaukūs, nes visa alėja apšviesta. Užtikrinant jūsų saugumą, teritorijoje bus įrengta apsaugos stebėjimo sistema.

Bendruomenės poilsio erdvė

Suprantame, kad atsikrausčius į naują vietą visada kyla klausimas, kas bus mūsų kaimynai?

Gyvenvietė

Tarandė – draugiška gyvenvietė su aktyvia bendruomene, tad tiek kvartale, tiek aplink jį jus sups solidūs, draugiški kaimynai. Skandinavijos alėjos tikslas – prisidėti prie Tarandės kokybės augimo ir taip pat sukurti draugišką, aktyvią bendruomenę, kad visi kartu turėtumėte malonią ir darnią aplinką.

Bendruomenės parkas

Paprasčiau susipažinti su kaimynais kai tam yra maloni aplinka. Jums sukūrėme poilsio erdvę, kurioje vaikai galės saugiai žaisti vaikų žaidimų aikštelėje, o Jūs su kitais tėvais maloniai šnekučiuotis ant suoliukų. Turėsite ir laužo erdvę, kuria mėgausitės vakarais. Poilsio zonoje, jūsų lauks vaismedžių sodas, kuriame galėsite paragauti savų vyšnių, slyvų, trešnių, kriaušių ar obuolių, gaudyti saulės spindulius, skaityti knygą ar tiesiog daugiau pabūti gamtoje.

Sekite mus:

Monika Andžejevska

+370 656 76449

monika.a@balticam.lt

Artūras Ananičius

+370 630 24866 

arturas@balticam.lt

Gauti kvartalo įrengimo techninį aprašą:
  • fb logo